Informacja dot. opracowania koncepcji przebudowy ul. Piastowskiej w Piławie Górnej

Powiat Dzierżoniowski wspólnie z Gminą Piława Górna przystąpił do opracowania wstępnej koncepcji przebudowy drogi powiatowej 3004D na odcinku w Piławie Górnej – ul. Piastowska od skrzyżowania z ul. Groszowiecką do mostu przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Chrobrego.

Planowana inwestycja obejmować będzie swoim zakresem przebudowę jezdni, chodników, skrzyżowań i wszystkich sieci podziemnych.

Z uwagi na zakres rzeczowy przedsięwzięcia oraz jego prognozowany koszt przebudowa będzie uwarunkowana pozyskaniem środków zewnętrznych, np. w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego powodu przyjęte rozwiązania projektowe będą musiały w pełni odpowiadać warunkom technicznym określonym w rozporządzeniu Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (t. jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 124).

Aby planowane przedsięwzięcie w jak najszerszym możliwym zakresie spełniało oczekiwania użytkowników drogi oraz mieszkańców Piławy Górnej w załączeniu przedstawiamy wstępną koncepcję przebudowy drogi oczekując Państwa wniosków, sugestii i propozycji dotyczących planowanych rozwiązań projektowych.

Wszelkie uwagi i propozycje prosimy kierować drogą mailową do dnia 31 sierpnia 2019 r. na skrzynki pocztowe:

Zarządu Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urzędu Miejskiego w Piławie Górnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Download this file (koncepcja.pdf)Koncepcja[Plan sytuacyjny]